Sipariş

FİYAT POLİTİKAMIZ

–Genel olarak bakıldıgında organik ürün fiyatlarının konvansiyel ürünlerden % 20 ila % 50 oranında pahalı oldugu gözlenmektedir. En önemli faktör organik ürünlerin yetiştirme aşamasından satışa kadar geçen zincirde oldukça zahmetli ve düşük verimli oldugu gerçegidir. Bunun yanında organik ürünlerin belgelendirme ve kontrol analiz aşamalarıda ayrı bir maliyet getirmektedir.  “ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE EN UCUZ VE ULAŞILABİLİR ORGANİK ÜRÜN “ Mantıgıyla hareket etmekte olan bizler mümkün olan en uygun fiyatlarla sizleri ürünlerimizle buluşturmak istiyoruz. Üretim aşamasında yapmış oldugumuz planlı üretimler optimum maliyetle maksimum verimi elde etmemizi saglıyor.Böylece toprak ananın bize sundugu bu güzel tadları sizlere  daha ulaşılabilir şartlarda sundugumuzu düşünüyoruz.

Bu konuda tüm görüş ve önerilerinize açıgız.

SİPARİŞ SİSTEMİMİZ 

–Kendi üretimimiz olan tüm meyve sebzeleri istediğiniz zaman istediğiniz kadar  sipariş edebilirsiniz.
Alış verişiniz esnasında seçtiğiniz ürün  linkleri  sizleri bir sepet  sistemine yönlendirecektir.
Hazırlamış oldugunuz sipariş listesi firmamız pazarlama@tohumorganik.com hesabına e–mail olarak gelecektir.
Tarafımıza ulaşan sipariş bilgileriniz hazırladığımız teslimat ve ürün bilgileri formuyla en geç 1 saat içinde tekrar size e-mail veya SMS yoluyla bildirilecektir. Hazırlanan siparişleriniz geri dönüşümlü özel ambalajında anlaşmalı kargo firmamız tarafından istediğiniz adrese 1 gün içinde gönderilecektir. Sipariş formunda göreceginiz kargo ücreti kısa bir için size ait olacaktır. Yakın zaman içinde kendi özel araclarımızla ürünlerimizi sizlere kendimiz teslim edecegiz. Böylece ürünlerimize ulaşmanız daha kolay  ve ucuz olacak. Teslimat ,ürün bilgisi ve ödemeyle ilgili tüm sorunlarınızı 24 saat pazarlama bölümümüzün telefonlarına iletebilirsiniz.. Ayrıca kendi üretimimizde olmayan diğer tüm organik ürün ihtiyaclarınızı bir yerden temin etmek isteyeceginizi  düşünerek ülkemizde ve dünyada satılan organik belgeli ürünlerinde  satışını yapmak için araştırmalar yapmaktayız. Kısa bir süre içinde diğer tüm organik ürünlerde alış veriş sistemimiz içinde yer alcaktır. (Yaglar, baharatlar, alkollü ve alkolsüz içecekler, et, süt, yumurta, giyim, kozmetik ……….)

ÖDEME

–Çoğumuzun internet üzerinde kart ve cari bilgilerini paylaşmak istemediğini düşünüyoruz.
Bu yüzden ödemelerinizi ister ürünlerimizi teslim alırken nakit veya seyyar POS cihazından K.Kartıyla ister banka havalesiyle yapabilirsiniz.

GARANTİ

–Ürünlerimizi teslim alırken veya aldıktan sonra tespit edeceginiz; kargo ve üretim hatalı uygunsuzluklar, anında veya bir sonraki siparişinizde ücretsiz olarak degiştrilecektir. Ne olursa olsun her zaman ürünlerimizin arkasındayız. Tüm görüş ve önerilerinizi paylaşmanız  bizim için ödül olacaktır. İstediğiniz zaman satın almış oldugunuz ürünlere ait kontrol ve analiz sonuçlarına ulaşabilirsiniz.